logo

Kemikleşen kadrosu ve güçlü iradesiyle birçok firmaya hükmeden Erenköy Su Tesisatçısı, İstanbul ilinde yer alan bütün yapıların su tesisatlarını itinayla yerine getirmekte ve bunun için hiçbir zaman gocunmamaktadır.

Erenköy Su Tesisatçısı; müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda şematik bir program belirlemekte ve su tesisatı bakım onarımı başta olmak üzere; klozet ve lavabo tesisisatı/tamiratı, su deposu temizliği, ocakların/tüplerin doğalgaz dönüşümlerini itina ile gerçekleştirmektedir. Binanın yapım aşamasında her eve su sayacını büyük bir dikkatle ve hatasız yerleştiren Erenköy Su Tesisatçısı, üstün hizmet anlayışıyla hizmet etmekten dolayı memnuniyetini her fırsatta dile getirmektedir.

Su depoları; binaların temiz su ihtiyacının karşılandığı yerlerdir, dolayısıyla temiz olmak zorundadır. Su depolarının kirli ve bakımsız olmasından dolayı insan hayatı doğrudan tehlikeye girer, bu yüzden de tüm bina yetkilileri, su deposunu yosunlardan ve pis sulardan arındırma görevini profesyonel ellere bırakmalıdır, yani Erenköy Su Tesisatçısına.

Kaynak : http://www.ssutesisatcisi.com

BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 24194x