logo

Bostancı Su Tesisatçısı olarak her an çalışmalarımızı ilerletmekte ve tesisat noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Sudan sebeplerden kaynaklı problemlerin çözümünde usta olan Bostancı Su tesisatı; musluk tamiratları, tuvalet ve banyo gideri temizliği, kırma işlemleri gibi birçok tadilat ustalıkla gerçekleştirilmektedir. Su tıkanıkları binanın kötü kokmasına ve sağlığı tehdit edecek boyutlara ulaşmasına neden olur. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalan kişilerin direk bizimle irtibata geçmesi gerekmektedir.

Bina ve mekâna hiçbir zarar vermeden, görüntüleme araçlarımız ile tesisatı yapmaktayız. Bu görev kapsamında firmamız devamlı olarak yenilikleri takip etmekte ve kendini geliştirmektedir, değişen zamana ve teknolojiye uyum sağlayarak müşterilerimizin çabucak işlerini halletmesi için büyük çaba ve gayret göstermekteyiz. Yapmış olduğumuz işler ile ilgili sonradan oluşan problemler ile ilgili de müşterilerimize güvence vererek ücretsiz takip ve onarımlarını yapmaktayız.

Her şey müşterilerimizin sağlığı ve huzuru içindir. Üstlendiğimiz her görevde cihazlar ve sağlam ekibimizle müşterilerimizi memnun etme gayreti içerisindeyiz.

Bostancı Su Tesisatçısı

Kaynak : http://www.ssutesisatcisi.com

BU YAZI HAKKINDAKİ DÜŞÜNCE VE SORULARINIZ

İSİM SOYİSİM

EMAİL

Güvenlik Kodu : 12754x